Aukce 55

Modche a Rézi

Kód položky: 39470

13 x kresba, tuš, akvarel, běloba, karton

15 x 12,5 / 16 x 12,5 cm

Signatura: neznačeno

soubor třinácti kreseb ze seriálu Modche a Rézi Vojtěcha Rakouse, který vycházel v deníku České slovo v letech 1925 - 1926. K jednotlivým kresbám odborné expertizy PhDr. Pavly Pečinkové, CSc.

Vyvolávací cena: 150 000 Kč