13 x kresba, tuš, akvarel, běloba, karton
15 x 12,5 / 16 x 12,5 cmSignatura: neznačeno
soubor třinácti kreseb ze seriálu Modche a Rézi Vojtěcha Rakouse, který vycházel v deníku České slovo v letech 1925 - 1926. K jednotlivým kresbám odborné expertizy PhDr. Pavly Pečinkové, CSc.
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |