Aukce 55

177 |

Malířský blok

Kód položky: 39583

barevné pastelky, tužka, tuš

19 x 25,5 cm

Signatura: sign. Mucha

odborná expertiza PhDr. Karel Srp, provenience: The Sprague collection, USA

Vyvolávací cena: 350 000 Kč