Aukce 55

1 |

Madona s dítětem a dívkou

Kód položky: 39569

olej, dřevěná deska

109,5 x 82 cm

Signatura: neznačeno

přilložena restaurítorská zpráva akad. mal. Radomil Klouza

Vyvolávací cena: 380 000 Kč