Aukce 55

171 |

Lineární partitura

Kód položky: 39539

barevná litografie 6/50

88 x 62 cm

Signatura: sign. PD Milan Grygar 1979

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

  • 169 | Richard Paul Lohse
    Vyvolávací cena: 7 000 Kč
  • 170 | Max Bill
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 172 | Yaacov Agam
    Vyvolávací cena: 17 500 Kč
  • 173 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 174 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 175 | Ladislav Hodný
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 176 | Ladislav Hodný
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 177 | Alfons Mucha
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč