Aukce 55

77 |

Letní louka

Kód položky: 39497

kolem 1907

olej, lepenka

16 x 24 cm

Signatura: sign. PD Kaván

ověřeno PhDr. Michael Zachař

Vyvolávací cena: 38 000 Kč