Aukce 55

76 |
Autor neurčen
Lesní zátiší

Kód položky: 39522

kolem 1908

olej, plátno

98 x 105,5 cm

Signatura: sign. LD částečně nečitelně ?. Procházka

Vyvolávací cena: 28 000 Kč