Aukce 55

33 |

Kruh a plochy

Kód položky: 39533

akryl, plátno

55 x 35 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček

na rubu autorem: Obraz 1965

Vyvolávací cena: 200 000 Kč

  • 31 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 32 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 260 000 Kč
  • 34 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 35 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 600 000 Kč
  • 36 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 37 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 38 | Libor Fára
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 39 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 40 | Libor Fára
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 41 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 2 900 000 Kč
  • 42 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 43 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč