Aukce 55

28 |

Kompozice

Kód položky: 39466

olej, plátno

111 x 89 cm

Signatura: sign. PD S. Podhrázský 63

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová Ph.D.

Vyvolávací cena: 160 000 Kč

  • 26 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 27 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 29 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 30 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 31 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 32 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 260 000 Kč
  • 33 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 34 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 35 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 600 000 Kč
  • 36 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 37 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 38 | Libor Fára
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč