Aukce 55

Kompozice

Kód položky: 39466

olej, plátno

111 x 89 cm

Signatura: sign. PD S. Podhrázský 63

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová Ph.D.

Vyvolávací cena: 160 000 Kč