1951
olej, plátno
97 x 131 cmSignatura: sign. PD O. Janeček 1951
odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová Ph.D. vystaveno: Ota Janeček, Obrazy, kresby, keramika, textil, výstavní síň Ars – Melantrich v Praze, č. k. 67 (Jabloňový sad v zimě)
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |