Aukce 55

27 |

Jabloňový sad v zimě

Kód položky: 39408

1951

olej, plátno

97 x 131 cm

Signatura: sign. PD O. Janeček 1951

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová Ph.D. vystaveno: Ota Janeček, Obrazy, kresby, keramika, textil, výstavní síň Ars – Melantrich v Praze, č. k. 67 (Jabloňový sad v zimě)

Vyvolávací cena: 280 000 Kč

  • 25 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 17 500 Kč
  • 26 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 28 | Stanislav Podhrázský
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 29 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 30 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 31 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 32 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 260 000 Kč
  • 33 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 34 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 35 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 600 000 Kč
  • 36 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 37 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč