Aukce 55

61 |

I. Výstava spolku Mánes - Topičův salon

Kód položky: 39509

1897

barevná litografie

109 x 83 cm

Signatura: sign. v desce PD Hofbauer

vítězný návrh pro I. Výstavu spolku Mánes v Topičově salonu, pro rok 1898, vytiskl Lit. umělecký ústav Neuberta Praha - Smíchov (UPM)

Vyvolávací cena: 28 000 Kč