Aukce 55

159 |

Hawai - Lávové pole

Kód položky: 39465

2003

olej, akryl, sololit

70 x 99 cm

Signatura: sign. LD B Kopecký 2003

LD název autorem

Vyvolávací cena: 50 000 Kč