Aukce 55

47 |

Frattali (rossi)

Kód položky: 39538

1999 - 2000

tvarované zrcadlo, speciální červená barva

Signatura: sign. na rubu Pistoletto 1999/2000

na rubu název autorem. přiložen certifikát s potvrzením pravosti signovaný autorem

Vyvolávací cena: 90 000 Kč