Aukce 55

Eva, Adam a had

Kód položky: 39469

3 x olověná plastika, zlacení

45 / 44 / 41,5 cm

Signatura: 3 x značeno dole na plintě razidlem O Zoubek

Vyvolávací cena: 35 000 Kč