Aukce 55

135 |

Ecce Homo

Kód položky: 39414

olej, plátno

33 x 23,5 cm

Signatura: sign. LN Janeček 1968, na rubu Ota Janeček

na rubu název autorem

Vyvolávací cena: 65 000 Kč