Aukce 55

Dívka s modrou mašlí a věnečkem

Kód položky: 39562

1901

olej, plátno, rentolováno

112 x 69 cm

Signatura: sign. PD Mucha 01

odborná expertiza PhDr. Karel Srp

Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč