olej, sololit
33 x 45 cmSignatura: neznačeno
Vystaveno: Dům umění, Brno 1978, Horácká galerie výtvarného umění - zámek, Nové Město na Moravě 1978, František Gross - Perpetum Mobile, Galerie Moderna, Praha 2014, č. 15. Reprodukováno: katalog výstavy František Goss, Dům umění, Brno a Horácká galerie v
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |