Aukce 55

52 |

Divadlo (Paříž)

Kód položky: 39431

olej, sololit

33 x 45 cm

Signatura: neznačeno

Vystaveno: Dům umění, Brno 1978, Horácká galerie výtvarného umění - zámek, Nové Město na Moravě 1978, František Gross - Perpetum Mobile, Galerie Moderna, Praha 2014, č. 15. Reprodukováno: katalog výstavy František Goss, Dům umění, Brno a Horácká galerie v

Vyvolávací cena: 190 000 Kč