Aukce 55

46 |

Čtyři skupiny obdélníkových elementů, se dvěma souhlasnými a se dvěma protikladnými rotacemi

Kód položky: 39479

akryl, plátno

73 x 73 cm

Signatura: sign. nezjištěna

na rubu autorský štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 250 000 Kč