Aukce 55

112 |

Akt u zrcadla

Kód položky: 39495

olej, lepenka

101 x 72 cm

Signatura: sign. PD J Vohrabal 60

Vystaveno: Galerie Ant. Procházky, 18.10. - 30.11. 2001, reprodukováno v katalogu výstavy pod č. 2.

Vyvolávací cena: 22 000 Kč