Aukce 55

176 |

Abstraktní kompozice III.

Kód položky: 39559

2012

kombinovaná technika, olej, akryl, laky, plátno

130 x 105 cm

Signatura: sign. UD Hodný 2012

Vyvolávací cena: 90 000 Kč

  • 174 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 175 | Ladislav Hodný
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 177 | Alfons Mucha
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč