Aukce 55

175 |

Abstraktní kompozice II.

Kód položky: 39560

2012

kombinovaná technika, olej, akryl, laky, plátno

130 x 105 cm

Signatura: sign. UD Hodný 2012

Vyvolávací cena: 80 000 Kč

  • 173 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 174 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 176 | Ladislav Hodný
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 177 | Alfons Mucha
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč