Aukce 55

16 |

Abstraktní kompozice

Kód položky: 39462

olej, plátno

92 x 65 cm

Signatura: neznačeno

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová Ph.D.

Vyvolávací cena: 800 000 Kč