Aukce 55

119 |

Abraham a Sancta Clara

Kód položky: 39440

olej, plátno, dřevěná deska

50 x 35 cm

Signatura: sign. UD J. Vyleťal, monogram J.V., na rubu Josef Vyleťal 1974

na rubu název a popis autorem

Vyvolávací cena: 45 000 Kč