Aukce 53

143 |

Ženský akt

Kód položky: 38639

akvarel, tempera, pastel, karton

42 x 28 cm

Signatura: sign. PD 1961 Jan Bauch

pravost potvrdili: PhDr. Rea Michalová Ph.D., PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 12 000 Kč