Aukce 53

141 |

Žena u stolu - Večer

Kód položky: 38737

olej, překližka

30,5 x 28,5 cm

Signatura: sign. LD J. K. 43, na rubu Jan Kotík 1943

odborná expertiza dr. Jan Vykoukal

Vyvolávací cena: 45 000 Kč