Aukce 53

Zátiší s vázou a kyticí (Kytice na stole)

Kód položky: 38705

1922

olej, pískové pasty, plátno

71,5 x 51 cm

Signatura: sign. PD Ant. Procházka 22

na rubu na blindrámu štítek sbírky univ. prof. MUDr. Ludvík Havlásek, Brno, č. 17.

Vyvolávací cena: 1 600 000 Kč