Aukce 53

16 |

Zátiší s ovocem, pohárem a dýmkou

Kód položky: 38751

olej, email, plátno

29,5 x 23,5 cm

Signatura: sign. PN Emil Filla 34.

odborná expertiza PhDr. Jaromír Zemina, provenience: soukromá sbírka Praha

Vyvolávací cena: 1 100 000 Kč