Aukce 53

155 |

Zátiší s loďkami / Bárky

Kód položky: 38637

barevná litografie

18 x 25 cm

Signatura: sign. PD Jan Zrzavý

pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina

Vyvolávací cena: 12 000 Kč