Aukce 53

136 |

Zátiší s jablky v míse a květináčem na stole

Kód položky: 38581

olej, plátno

33 x 41 cm

Signatura: sign. PD Coubine

na rubu razítka Galerie Vadamo. Odborná expertiza Prof. PhDr. Jiří Sibík.

Vyvolávací cena: 180 000 Kč