Aukce 53

13 |

Zátiší

Kód položky: 38579

olej, překližka

38,5 x 46,5 cm

Signatura: sign. PD J. Slavíček

na rubu přiložen certifikát ELKu s autorovým potvrzením pravosti.

Vyvolávací cena: 75 000 Kč