Aukce 53

21 |

Zahrada

Kód položky: 38580

olej, plátno, lepenka

25 x 33 cm (výřez)

Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 44, na rubu na štítku Kamil Lhoták

na rubu štítek ČFVU s autoským popisem díla.

Vyvolávací cena: 650 000 Kč

  • 19 | František Malý
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 20 | Zdeněk Burian
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 22 | Ladislav Zívr
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 23 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 24 | František Janoušek
    Vyvolávací cena: 2 400 000 Kč
  • 25 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 27 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 28 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 29 | Mikuláš Medek
    Vyvolávací cena: 2 700 000 Kč
  • 30 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 31 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 32 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč