Aukce 53

114 |

Záhon kvetoucích aster

Kód položky: 38561

olej, lepenka

50 x 70 cm

Signatura: sign. PD Ant. Hudeček 1940

PD dedikace autorem

Vyvolávací cena: 32 000 Kč