Aukce 53

70 |

Vodnář

Kód položky: 38604

akvarel, tuš, běloba

28 x 20 cm (výřez)

Signatura: sign. PU Saudek

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

  • 68 | Jan Lukas
    Vyvolávací cena: 14 000 Kč
  • 69 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 71 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 72 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 73 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 74 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 75 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 76 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 8 000 Kč
  • 77 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 78 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 14 000 Kč
  • 79 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 80 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč