Aukce 53

23 |

Větrník

Kód položky: 38754

olej, plátno

80,5 x 55,5 cm

Signatura: sign. PD Matal 49

provenience: zakoupeno z majetku rodiny autora

Vyvolávací cena: 190 000 Kč

  • 21 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 22 | Ladislav Zívr
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 24 | František Janoušek
    Vyvolávací cena: 2 400 000 Kč
  • 25 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 27 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 28 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 29 | Mikuláš Medek
    Vyvolávací cena: 2 700 000 Kč
  • 30 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 31 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 32 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 33 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 34 | Jánuš Kubíček
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč