Aukce 53

142 |

Večer na boulevardu Boune Nouvelle

Kód položky: 38666

olej, lepenka

25 x 41 cm

Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 46, na rubu autorské razítko

na rubu popis autorem

Vyvolávací cena: 85 000 Kč

  • 140 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 141 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 143 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 144 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 145 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 146 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 147 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 148 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 149 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 150 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 151 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 152 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč