Aukce 53

41 |

Večer

Kód položky: 38697

olej, plátno

85 x 121 cm

Signatura: sign. PD F. Malý 68

pravost potvrdili: PhDr. Rea Michalová Ph.D., PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 140 000 Kč