Aukce 53

91 |

Tritoni zápasící o najádu

Kód položky: 38740

po roce 1905

olej, plátno

46 x 36,5 cm

Signatura: sign. nezjištěna

na rubu na blindrámu přípis Paula Bergnera z 5. 11. 1917 potvrzující autenticitu a pravost díla

Vyvolávací cena: 150 000 Kč