Aukce 53

6 |

Svítání

Kód položky: 38748

olej, lepenka

71 x 100 cm

Signatura: sign. LD V. Radimský

pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař

Vyvolávací cena: 380 000 Kč

  • 4 | Karel Schadt
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 5 | Oldřich Blažíček
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 7 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 8 | Otakar Kubín
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 9 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 10 | Jan Trampota
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 11 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 12 | Jakub Obrovský
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 13 | Jan Slavíček
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 14 | Antonín Procházka
    Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč
  • 15 | Antonín Procházka
    Vyvolávací cena: 1 600 000 Kč
  • 16 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 1 100 000 Kč