Aukce 53

157 |

Svítání

Kód položky: 38675

enkaustika, plátno, překližka

44 x 34 cm

Signatura: sign. PD V. Kiml

na rubu razítko a štítek ČFVU s popisem

Vyvolávací cena: 35 000 Kč