Aukce 53

46 |

Superficie acrilica 319

Kód položky: 38650

akryl, plátno, kombinonvaná technika

60 x 60 cm

Signatura: sign. na rubu G. Zappettini 1974

Vyvolávací cena: 140 000 Kč