Aukce 53

93 |

Studie k Jaru

Kód položky: 38700

před r. 1900

olej, plátno, lepenka

24,5 x 30 cm

Signatura: sign. na rubu pozůstalostním razítkem

na rubu štítek výstavy Carus Gallery, New York, štítek s č. 70.

Vyvolávací cena: 180 000 Kč