Aukce 53

78 |

Střelec

Kód položky: 38600

akvarel, tuš, běloba

37 x 26 cm (výřez)

Signatura: sign. PD Saudek

Vyvolávací cena: 14 000 Kč

  • 76 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 8 000 Kč
  • 77 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 79 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 80 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 81 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 32 000 Kč
  • 82 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 83 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 84 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 85 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 86 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 87 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 88 | Karel Breydel
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč