Aukce 53

108 |

Slepé rameno řeky

Kód položky: 38567

olej, lepenka

50,5 x 71 cm

Signatura: sign. PD V. Radimský

pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Vyvolávací cena: 120 000 Kč