Aukce 53

Slatinský kostel

Kód položky: 38652

olej, malířská lepenka

71 x 102 cm

Signatura: sign. nezjištěna

na rubu na rámu razítko a etikata výstavy: Jan Trampota, Oblastní galerie výtvarného umění v Gotttwaldově, 23.5. - 21.7. 1968.

Vyvolávací cena: 110 000 Kč