Aukce 53

10 |

Slatinský kostel

Kód položky: 38652

olej, malířská lepenka

71 x 102 cm

Signatura: sign. nezjištěna

na rubu na rámu razítko a etikata výstavy: Jan Trampota, Oblastní galerie výtvarného umění v Gotttwaldově, 23.5. - 21.7. 1968.

Vyvolávací cena: 110 000 Kč

  • 8 | Otakar Kubín
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 9 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 11 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 12 | Jakub Obrovský
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 13 | Jan Slavíček
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 14 | Antonín Procházka
    Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč
  • 15 | Antonín Procházka
    Vyvolávací cena: 1 600 000 Kč
  • 16 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 1 100 000 Kč
  • 17 | František Foltýn
    Vyvolávací cena: 900 000 Kč
  • 18 | Josef Lada
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 19 | František Malý
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 20 | Zdeněk Burian
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč