Aukce 53

28 |

Skimning / Soumrak

Kód položky: 38574

akryl, plátno

73 x 92 cm

Signatura: sign. LD Endre Nemes 60, na rubu endre nemes

na rubu popis autorem, na blindrámu štítek a razítko výstavy Galerie Moderna, 2013.

Vyvolávací cena: 190 000 Kč

  • 27 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 29 | Mikuláš Medek
    Vyvolávací cena: 2 700 000 Kč
  • 30 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 31 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 32 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 33 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 34 | Jánuš Kubíček
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 35 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 36 | Hugo Demartini
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 37 | Zdeněk Sýkora
    Vyvolávací cena: 1 250 000 Kč
  • 38 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 39 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč