Aukce 53

Skimning / Soumrak

Kód položky: 38574

akryl, plátno

73 x 92 cm

Signatura: sign. LD Endre Nemes 60, na rubu endre nemes

na rubu popis autorem, na blindrámu štítek a razítko výstavy Galerie Moderna, 2013.

Vyvolávací cena: 190 000 Kč