Aukce 53

71 |

Ryby

Kód položky: 38598

akvarel, tuš, běloba

28 x 20 cm (výřez)

Signatura: sign. PD Saudek

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

  • 69 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 70 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 72 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 73 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 74 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 75 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 76 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 8 000 Kč
  • 77 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 78 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 14 000 Kč
  • 79 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 80 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 81 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 32 000 Kč