Aukce 53

127 |

Rodina

Kód položky: 38656

kombinovaná technika, tuš, lavírovaná tuš, akvarel

37 x 48 cm

Signatura: sign. LD AP

Reprodukováno: monografie Jaromír Pečínka - Antonín Procházka, 1945, str. 35.

Vyvolávací cena: 29 000 Kč