Aukce 53

Pseudofigura

Kód položky: 38629

akryl, plátno

57 x 35,5 cm

Signatura: sign. UD J. Kotík

publikováno: v monografii Jan Kotík (NG 2011) str. 433

Vyvolávací cena: 20 000 Kč