Aukce 53

117 |

Pri Váhu - Žilina

Kód položky: 38695

olej, lepenka

16,5 x 24 cm

Signatura: sign. PD M Benka

na rubu název autorem. Pravost potvrzena znalcem slovenského umění.

Vyvolávací cena: 28 000 Kč