Aukce 53

121 |

Předjaří na vsi

Kód položky: 38560

olej, plátno

51,5 x 82 cm

Signatura: sign. PD Vlast. Rada 1935

Vystavováno: Moravská Ostrava, kat. č. 13

Vyvolávací cena: 55 000 Kč