Aukce 53

34 |

Pokus o obrazový prostor II

Kód položky: 38672

olej, plátno

83 x 100 cm

Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 69

na rubu na blindrámu: popis autorem - 3.V. 69, č. kat. 91

Vyvolávací cena: 240 000 Kč